2013-04-02 6:00:42
Place przeładunkowo – składowe kruszywa
kruszywa Fetra

Miło nam poinformować, że obecnie na terenie Warszawy posiadamy do dyspozycji dwa place na których istnieje możliwość rozładunku i składowania kruszywa.

Obydwa wyposażone są w wagi samochodowe, oraz koparki i ładowarki niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów rozładunku i załadunku materiałów.

Warszawa – Targówek

Pierwszy z nich znajduje się na Targówku Fabrycznym przy ul. Zabranieckiej 5. Znajdują się na nim dwa tory z możliwością jednoczesnego wprowadzenia do rozładunku 45 wagonów typu ‚węglarka’.  W jednej chwili pracować mogą dwie maszyny rozładunkowe, co w połączeniu z doświadczeniem i umiejętnościami naszych operatorów oraz sprawnością używanego przez nas sprzętu pozwala rozładować standardowe 40-wagonowe wahadło w ciągu 4 godzin.

Warszawa – Okęcie

Drugi plac przeładunkowo – składowy znajduje się na Okęciu przy ul. Bokserskiej. Znajdują się na nim trzy tory z możliwością jednoczesnego wprowadzenia do rozładunku 60 wagonów typu ‚węglarka’. W jednej chwili pracować mogą trzy maszyny rozładunkowe, co w połączeniu z doświadczeniem i umiejętnościami naszych operatorów oraz sprawnością używanego przez nas sprzętu pozwala rozładować standardowe 40-wagonowe wahadło w ciągu 3 godzin.

Z obydwu lokalizacji jesteśmy w stanie dowieźć materiał w każde miejsce w Warszawie.

Prowadzimy też sprzedaż kruszywa z możliwością odbioru własnego z powyższych lokalizacji.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą zapraszamy do kontaktu.